לפני שיורים לכל הכיוונים ...

כדאי לתכנן כראוי את מערך
ה־Data Analytics שלכם. כל הידע שתצטרכו כדי לעשות את הצעד הבא.

יצירת אסטרטגית Data Analytics, בניית ארכיטקטורה והתאמת הטכנולוגיה הנכונה לצרכי הארגון – זה בדיוק מה שהמומחים שלנו יודעים לעשות עבורכם. 

נבחן את המצב הקיים ואת המענה הטכנולוגי הניתן לצרכי האנליזה שלכם. לאור הממצאים נדע להמליץ על אופן השדרוג האופטימלי של המערך לטובת מענה לצרכים. 

אנו מתחייבים לשירות מעולה שיסייע לכם בקבלת החלטות.

המומחים של נוגמי ישמחו לייעץ לכם במגוון תחומים:

 • 1. מפת דרכים למערך Data Analytics

  בין אם אתם שוקלים יישום של מערך BI, Big Data או אנליטיקה מתקדמת ובין אם יש לכם מערך כזה ואתם שוקלים כיצד לקחת אותו לשלב הבא - אנחנו נכין עבורכם תוכנית שתאפשר לכם ליישם זאת. מתודולוגיית מפת הדרכים שלנו סוקרת את הצרכים שלכם היום ובעתיד הצפוי, מנתחת את מקורות המידע ומייצרת עבורכם המלצה של ארכיטקטורת מערך Data Analytics מתקדם.
  ההמלצות כוללות ארבעה רבדים:
  א - ריכוז הצרכים והדרישות בצורה מתועדפת
  ב - מודל לוגי של נתונים עבור מחסן הנתונים / Data Lake / שכבה סמנטית
  ג - ארכיטקטורת זרימת מידע וכלים מומלצים של כל מערך הדאטה קצה-לקצה
  ד - תוכנית עבודה ליישום מומלץ לפי חבילות עבודה

  1. מפת דרכים למערך Data Analytics

  nogamy-icon

  בין אם אתם שוקלים יישום של מערך BI, Big Data או אנליטיקה מתקדמת ובין אם יש לכם מערך כזה ואתם שוקלים כיצד לקחת אותו לשלב הבא - אנחנו נכין עבורכם תוכנית שתאפשר לכם ליישם זאת. מתודולוגיית מפת הדרכים שלנו סוקרת את הצרכים שלכם היום ובעתיד הצפוי, מנתחת את מקורות המידע ומייצרת עבורכם המלצה של ארכיטקטורת מערך Data Analytics מתקדם. ההמלצות כוללות ארבעה רבדים: א - ריכוז הצרכים והדרישות בצורה מתועדפת ב - מודל לוגי של נתונים עבור מחסן הנתונים / Data Lake / שכבה סמנטית ג - ארכיטקטורת זרימת מידע וכלים מומלצים של כל מערך הדאטה קצה-לקצה ד - תוכנית עבודה ליישום מומלץ לפי חבילות עבודה

 • 2. תכנון מעבר Data Analytics לענן

  יש לכם מערך BI / Data Analytics המיושם על חומרה פיסית שלכם ואתם רוצים להעבירו לענן? אנחנו נוכל לתכנן את המעבר עבורכם. נסייע לכם לבחור את סביבת הענן המתאימה ואת הכלים בתוכה. נכין תוכנית שממזערת את סיכוני המעבר כולל אפשרות למעבר בשלבים של רכיבי המערך וכמובן, נבצע עבורכם את המעבר עצמו.

  2. תכנון מעבר Data Analytics לענן

  nogamy-icon

  יש לכם מערך BI / Data Analytics המיושם על חומרה פיסית שלכם ואתם רוצים להעבירו לענן? אנחנו נוכל לתכנן את המעבר עבורכם. נסייע לכם לבחור את סביבת הענן המתאימה ואת הכלים בתוכה. נכין תוכנית שממזערת את סיכוני המעבר כולל אפשרות למעבר בשלבים של רכיבי המערך וכמובן, נבצע עבורכם את המעבר עצמו.

 • 3. תכנון ארכיטקטורת BigData

  בין אם לארגון שלכם עדיין אין מערך Data Analytics, ובין אם אתם ארגון בעל מערך כזה, ייתכן ואתם שוקלים להקים מערך התומך ב־BigData.
  ניתן להקים מערך כזה כאבולוציה של המערך הקיים וללא צורך להיפרד מהנכסים שצברתם בו.
  בכל מקרה, החלופות הארכיטקטוניות ושלל הכלים בעולם זה הנם רבים מאוד ונדרש תהליך הבוחן את הצרכים שלכם ואת הנתונים במקורות המידע שלכם. על סמך כך נבנה עבורכם תוכנית של המערך הנדרש.

  3. תכנון ארכיטקטורת BigData

  nogamy-icon

  בין אם לארגון שלכם עדיין אין מערך Data Analytics, ובין אם אתם ארגון בעל מערך כזה, ייתכן ואתם שוקלים להקים מערך התומך ב־BigData. ניתן להקים מערך כזה כאבולוציה של המערך הקיים וללא צורך להיפרד מהנכסים שצברתם בו. בכל מקרה, החלופות הארכיטקטוניות ושלל הכלים בעולם זה הנם רבים מאוד ונדרש תהליך הבוחן את הצרכים שלכם ואת הנתונים במקורות המידע שלכם. על סמך כך נבנה עבורכם תוכנית של המערך הנדרש.

 • 4. בניית תוכנית Data Science לארגון

  אם הגעתם למסקנה שאתם בשלים לעלות שלב בניצול דאטה לתועלת עסקית, ראשית יש לבנות תוכנית - שתבטיח הצלחה. בבסיס התוכנית צריכים להיות מספר מרכיבים:
  א) רשימת Use Cases למימוש. כאלה שלא ניתן לפתור בצורה אופטימלית על ידי אנליזה רגילה ושייתנו ערך עסקי משמעותי
  ב) מתודולוגייה וכלי עבודה ל־Data Scientist
  ג) מומחים מתאימים לביצוע המשימה
  ד) מקורות הנתונים שישמשו לכל Use Case ותוכנית כיצד להביא אותם בצורה מטוייבת ומלאה לטובת הרצת מודלים סטטיסטיים או Machine Learning.

  4. בניית תוכנית Data Science לארגון

  nogamy-icon

  אם הגעתם למסקנה שאתם בשלים לעלות שלב בניצול דאטה לתועלת עסקית, ראשית יש לבנות תוכנית - שתבטיח הצלחה. בבסיס התוכנית צריכים להיות מספר מרכיבים: א) רשימת Use Cases למימוש. כאלה שלא ניתן לפתור בצורה אופטימלית על ידי אנליזה רגילה ושייתנו ערך עסקי משמעותי ב) מתודולוגייה וכלי עבודה ל־Data Scientist ג) מומחים מתאימים לביצוע המשימה ד) מקורות הנתונים שישמשו לכל Use Case ותוכנית כיצד להביא אותם בצורה מטוייבת ומלאה לטובת הרצת מודלים סטטיסטיים או Machine Learning.

 • 5. תהליך בחירת כלי BI / BigData

  לעיתים לא נדרש לבצע תהליך מלא של מפת דרכים אלא רק את השלב הטכנולוגי של בחירת הכלים הטכנולוגיים. פעולה זו מומלצת רק כאשר הארגון יודע לאן הוא רוצה להגיע מבחינת צרכים ודרישות בעולמות האנליזה והבקרה שאותם אפיין.
  בחינת הכלים צריכה להתבצע על כל שכבות מערך ה- Data Analytics: כלי ה־ ETL/ELT, כלי האחסון של מודל הנתונים
  (Data Wareshouse, ODS / Data Lake), אפליקציות BI, כלי פרונט וכלי Data Science.
  הבחינה כמובן צריכה להתבצע גם אל מול אפשרויות ענן וגם אל מול אפשרויות on-premises.
  תנו לנסיון ולאובייקטיביות של נוגמי לעשות זאת עבורכם!

  5. תהליך בחירת כלי BI / BigData

  nogamy-icon

  לעיתים לא נדרש לבצע תהליך מלא של מפת דרכים אלא רק את השלב הטכנולוגי של בחירת הכלים הטכנולוגיים. פעולה זו מומלצת רק כאשר הארגון יודע לאן הוא רוצה להגיע מבחינת צרכים ודרישות בעולמות האנליזה והבקרה שאותם אפיין. בחינת הכלים צריכה להתבצע על כל שכבות מערך ה- Data Analytics: כלי ה־ ETL/ELT, כלי האחסון של מודל הנתונים (Data Wareshouse, ODS / Data Lake), אפליקציות BI, כלי פרונט וכלי Data Science. הבחינה כמובן צריכה להתבצע גם אל מול אפשרויות ענן וגם אל מול אפשרויות on-premises. תנו לנסיון ולאובייקטיביות של נוגמי לעשות זאת עבורכם!

דוגמא לארכיטקטורה של Data Pipeline

שאלות ותשובות

מהו המודל המסחרי של שירות ייעוץ המומחים?

nogamy-icon

נתאים את ההסכם המסחרי למידותיכם. יכול להיות במודל של תעריף שעתי, תעריף חודשי או תמחור לפי המשימה שעל הפרק.

יש לנו כלי שחשבנו להשתמש בו אך עדיין מתלבטים לגביו. כיצד תוכלו לסייע?

nogamy-icon

יש ל Nogamy מתודולוגיה סדורה של השוואת כלים טכנולוגיים בתחום ה- Data Analytics. לאחר שנבין את הצרכים והאילוצים שלכם נוכל להביא בפניכם יתרונות וחסרונות של הכלים שאתם בוחנים ולהשוותם לכלים נוספים הקיימים בשוק.

עד כמה אתם אובייקטיבים בבחירת הכלים הטכנולוגים עבורנו?

nogamy-icon

נוגמי חרטה על דגלה התאמת פתרונות בהתאם לצרכי הלקוח. לכן, Nogamy אינה מוכרת כלים אלא יישומים. Nogamy מבצעת תכנון ארכיטקטורה ובחינת כלים בצורה אובייקטיבית לחלוטין וללא השפעות זרות.

האם אתם גם מיישמים את מה שאתם ממליצים במפת הדרכים?

nogamy-icon

חד משמעית כן!

nogamy-img

לקוחות נוגמי מספרים ...

nogamy-icon

במהלך הפעילות של נוגמי באפקון ביצענו פעילות במספר ערוצים. כל ערוץ – עולם תוכן אחר של ידע ומומחיות, אנשים שונים ויחד עם זאת ההרגשה שאנחנו עובדים מול גוף אחד מכוון וממוקד להשגת המטרה שהוגדרה. רציתי להביע את הערכתנו על הפעילות , המחוייבות ,ההשקעה, המאמץ והמקצוענות.

אסף לוסטיג מנהל ענן ואנליטיקה - אפקון תכנה

nogamy-icon

כחלק מבניית אסטרטגית הדאטה שלנו במייטרוניקס עמדו בפנינו אתגרים מרובים.
חיפשנו שותף one-stop-shop שאינו מוטה טכנולוגיה מסויימת ושיוכול לתמוך בנו קצה-לקצה במשימה השאפתנית אליה יצאנו.
לא רק שמצאנו זאת ב Nogamy – אלא הרבה מעבר לכך! הצוות שלהם סופר מקצועי, נעים וכיף לעבודה מולו ובעל גמישות להביא את המומחיות הנכונה בזמן הנכון בפרויקט.

אלון גולדמן Head of IT Enterprise Solution & Data Architecture at Maytronics

nogamy-icon

אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה עם נוגמי. חברת נוגמי ליוותה את iintoo לאורך תהליך ההקמה והפיתוח של מערך ה-Data בחברה, נוגמי מייצרת עבורנו מקצועיות, גמישות ושירותיות ברמה גבוהה.

אליעד מרימי סמנכ"ל תפעול ופיתוח, iintoo

nogamy-icon

נוגמי הם הרבה מעבר לספק, הם שותפים עסקיים מקצועיים ושירותיים ולכן אנחנו איתם כבר לאורך זמן

אבירם פלג קבוצת ח.י.

nogamy-icon

נוגמי עשו אצלנו עבודה מצויינת של יישום מערך BI מלא מקצה לקצה שנותן לנו ערך עסקי משמעותי בתחום ניתוח עמלות סוכנים, חישוב משכורות, בקרת רווחיות החברה ועוד.
אנשי הצוות בנוגמי מקצועיים וניכר כי אכפת להם מאוד מכל לקוח ולקוח. יישר כח!

דנה כץ מנהלת מערכות מידע, נטו

nogamy-icon

נוגמי הם לחלוטין בית לתחום ה Data Analytics שבין היתר יודע גם לספק לתפקידי BIG DATA  ו AI אנשים איכותיים שניכר כי נבחרו ונבחנו בקפידה.

גלינה אוסניצקי מנהלת אנליזה שיווקית, MAX

nogamy-icon

נוגמי השותפים שלנו במשך תקופה ארוכה משלב הקמת מערך ה- Data Analytics שלנו, דרך הרחבתו, העברתו לענן והפיכתו לנכס עסקי משמעותי לכל רמות הארגון. נוגמי מעמידים עבורנו צוות מקצועי, שירותי ואיכותי שיודע לתת פתרונות מתקדמים

מירב הדרי מנהלת מערכות מידע, גלוברנדס

nogamy-icon

נוגמי בנו לנו דשברוד מדדי שירות שנותן לנו ערך עסקי משמעותי. בזכות הידע של נוגמי ב- Best Practices של מדידת שירות וכן בזכות יכולתם לדבר ולהבין גם את הצד העסקי לצד הטכנולוגי, פותח לנו פתרון התומך בהצלחה במדידה עסקית של השירות ב- MAX.

נעם בוטביקה מנהל מחלקת מטה באגף לקוחות פרטיים, MAX

nogamy-icon

חוויה מצויינת מהעבודה עם נוגמי, סיפקו פתרון EMBEDDED של דשבורד אנליטי ברמה גבוהה ובזמן קצר.
בזכות הפתרון גם אנחנו וגם לקוחותנו מקבלים תמונת מצב ברורה של פעולת המוצר שלנו המותקן אצל הלקוחות.

קובי טמסוט Cybersecurity Marketing Consultant

nogamy-icon

הערכתנו הרבה לצוות נוגמי שיודעים לעבוד בגמישות ובמהירות במודל התקשרות ייחודי של שרות מנוהל ליחידת ה- Data& Analytics, המסייע לנו להגיע לתפוקות מצויינות באיכות וביעילות גבוהים, באווירה נעימה, תוך תחושת מחוייבות ומסירות למשימה.

שלמה שמאי סמנכ"ל בכיר, מנהל אגף מערכות מידע, איילון ביטוח

nogamy-arrow-icon nogamy-arrow-icon

שירותים נוספים

- העברת נתונים ל Data warehouse

אנו עושים בדיוק את Nogamy ב־ .זה! טכנולוגיה מותאמת לצרכים

פרטים נוספים

שפת תכנות Python

אנו עושים בדיוק את Nogamy ב־ .זה! טכנולוגיה מותאמת לצרכים

פרטים נוספים

מסד הנתונים Oracle

אנו עושים בדיוק את Nogamy ב־ .זה! טכנולוגיה מותאמת לצרכים

פרטים נוספים

Nogamy Think

שירות ייעוץ מומחים בו נעמיד לרשותכם את הידע הרחב שלנו ונסייע לכם לתכנן את ארכיטקטורת ה־Data Analytics המתאימה ביותר לאסטרטגיה שלכם.

פרטים נוספים

Nogamy MS

שירות מנוהל, חלקי או מלא, של גופי Data Analytics או BI בארגון שלכם. מנהל בכיר מתוך נוגמי לצד צוות שיוקם עבורכם, יישאו באחריות השוטפת לתוצרים איכותיים תוך עמידה בזמנים, כמות תוצרים מוגברת והפחתת עלויות.

פרטים נוספים

Nogamy People

שירות מיקור חוץ בו נשלב מומחי Data שלנו במערך שבניהולכם בהתאם להגדרות הפרופיל שתספקו לנו. כל Nogamy Person שלנו מלווה במעטפת השירות המקיפה שלנו.

פרטים נוספים
ניתוח מערכות BI | ייעוץ BI

Nogamy Pro

אנו מציעים שירות פרויקטים מקצה לקצה לישום מערכי Data analytics. תוך שימוש ופיתוח במגוון טכנולוגיות וכלים מתקדמים, נספק לארגונכם תוצרים בעלי ערך עסקי משמעותי.

פרטים נוספים
nogamy-arrow-icon nogamy-arrow-icon

בואו נהפוך את הנתונים
שלכם לתובנות מעצימות

השאירו פרטים ונהיה איתכם בקשר: